חיסכון והשקעות

חיסכון והשקעות - כלכלה נכונה

חיסכון והשקעה בעזרת ניהול פיננסי נכון

אחת מצורות הכלכלה הנכונות של ניהול כלכלי נבון היא חיסכון והשקעה. למה הכוונה? רבים מעוניינים כיום להרוויח הרבה כסף ובזמן קצר. ברוב המקרים אין קיצורי דרך. מי שמעוניין להקים עסק ריווחי חייב לדעת שהדבר לוקח זמן ושצריך יעוץ כלכלי מקצועי וכן ניהול פיננסים יעיל לצד כישרונות עסקיים במסחר או בכל תחום עסקי או כלכלי אחר. אנשים רבים שנהנים מעבודתם כשכירים ואינם מעוניינים לצאת לדרך עצמאית ולא לפתוח עסק או להיות יזמים, אבל מעוניינים בהגדלת הכנסותיהם, יכולים לעשות זאת באמצעות חיסכון והשקעה ובעזרת ייעוץ כלכלי.

ניהול כלכלי, חיסכון והשקעה כהזדמנות עסקית נבונה

גם ללא יעוץ כלכלי, אנשים רבים חוסכים כסף לימים קשים, לעזרת הילדים כשיגדלו או לתקופת הפנסייה שלהם. אבל לעתים רבות הכסף שלהם "ממתין" בבנק או בקופת החיסכון והרווחים עליו קטנים. נכון שבהרבה מקרים בעת ניהול פיננסים אנשים אינם מעוניינים לסכן את כספי החסכונות שלהם להקמת עסק חדש, או שאפילו הם אינם יודעים כיצד לכתוב תוכנית עסקית כלל. פתיחת עסק אולי לא נראית להם, אבל ברווחים מהכסף שלהם הם כן מעוניינים. לשם כך ישנם אפיקי השקעה מגוונים שיכולים להציע לכם ניהול כלכלי נבון ואפשרות להשתמש בכסף שלכם לצבירת רווחים. ניהול פיננסי נבון של כספי חסכונות הוא הזדמנות עסקית ממדרגה ראשונה וצריך לעשות זאת מבלי לאבד את הראש.

ניהול כלכלי מושכל הוא השקעה במה שאתם מבינים

אם אתם מאמינים כי ניהול כלכלי יביא לכם רק טוב, אל תשקיעו בתחום שאתם לא מכירים או שלא למדתם להכיר. לפני שאתם מחליטים על אפיק השקעה שמתאים לכם קבלו יעוץ כלכלי מאדם מקצועי ואל תסתפקו בחבריכם הטובים. השקעת כספכם כרוכה תמיד בסיכונים, וכדאי שתכירו את כולם לפני שאתם עושים צעד מעשי אחד. ניהול פיננסים נכון, גם אם מדובר בהשקעה בניירות ערך שונים (בבורסה), דורש הבנה מלאה של התחום, סיכוניו וסיכוייו.

אז איפה להשקיע את החיסכון שלכם?

יעוץ כלכלי יציע לכם כמה וכמה אפיקי השקעה כדאיים לכספי חיסכון, החל מהבטוחים ביותר ועד למסוכנים ביותר. בהתאם להשקעה תהיה גם התשואה האפשרית.
קופות גמל וקרנות השתלמות – נחשבים להשקעה לטווח ארוך ואין בצידם רווחים גדולים אבל הם מאד יציבים ויכולים להבטיח את כספכם גם לאורך שנים רבות.
ביטוח פנסיוני – זוהי תוכנית שמתאימה לאנשים המעוניינים להפקיד את חסכונותיהם בחברת ביטוח שתוכל לדאוג להם לעת זקנה לפנסיה מכובדת כפי שיגדירו בתחילת החיסכון. סכום חד פעמי או סכומים קבועים מחודש בחודשו כשתגיעו לגיל הפנסייה.
השקעה בתוכנית אישית – בתוכנית אישית תוכלו לקבל יעוץ כלכלי ולפזר את החסכונות שלכם בכמה אפיקי השקעה שביניהם תוכלו לבחור כמה אפיקים בטוחים וכמה אפיקי השקעה בעלי סיכון גבוה יותר שיאפשרו לכם גם רווחים גדולים יותר, וכן ניהול פיננסים מאוזן יותר. השקעה עסקית כזו דורשת ליווי מקצועי צמוד ומומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום.
כדי לא לאבד את החסכונות שלכם מומלץ להסתייע בשרותים של חברת השקעות מקצועית המתמחה בתחום יעוץ כלכלי, חיסכון והשקעה ולא להשאיר את הדברים ליד המקרה או המזל. ניהול כלכלי הוא חובה ולא מותרות!

03-3726075