רכישת דירה

רכישת דירה - כלכלה נכונה

ניהול פיננסי ורכישת דירה

רכישת דירה נחשבת לאקט שדורש יעוץ כלכלי וכן ניהול פיננסי מושכל. רכישת דירה היא השקעה מצויינת גם להווה וגם לעתיד. רכישת דירה מומלצת לכל זוג צעיר שמתחיל את דרכו המשותפת בחיים וכן לאנשים מבוגרים יותר שעדיין לא רכשו דירה או שהם מעוניינים לרכוש דירה נוספת. דירה יכולה להיות עסק מצויין גם לאנשים שמעוניינים בבית וגם עבור יזמים שבשבילם זה עסק. כך או כך, ניהול כלכלי יעיל בהחלט נדרש בעת רכישת דירה ומן הראוי לקבל יעוץ כלכלי קודם לכן מגורם מקצועי, שיידע לנתב את דרככם ולתת לכם כלים לניהול כספים מיטבי.

רכישת דירה לזוגות צעירים רק לאחר יעוץ כלכלי

רכישת דירה חייבת להיעשות לאחר יעוץ כלכלי מקצועי. בעת רכישת הדירה אתם מקבלים את ההלוואה הטובה ביותר ששוק ההון יכול להעמיד לכם בגלל כמה סיבות.
א. המדינה מעודדת זוגות לרכוש דירה ולכן מנחה את הבנקים ואת המוסדות המלווים האחרים לאפשר הלוואות בעלויות נמוכות.
ב. ההלוואה הנוחה והריבית הנמוכה מתאפשרות מכיוון שהדירה עצמה משמשת כבטחון להחזר הכסף. הבנק יכול להיות בטוח כי אם הלקוח לא יעמוד בתשלומים יוכל הבנק למכור את הדירה ולהחזיר לעצמו את סכום ההלוואה. מצב זה מאפשר לבנקים לתת את ההלוואות הנוחות הללו כפי שדורשת המדינה. זוג צעיר שרוכש דירה בתחילת דרכו המשותפת יוכל תוך כמה שנים להיות בעלי הבית באופן סופי עם ידע לבצע ניהול פיננסי נכון, מה שיחסוך להם בעלויות שכר דירה עתידי.

ניהול כלכלי ודירה כמנוף ליוזמה עסקית

לאחר שיש בידכם דירה, הקפדתם על ניהול כלכלי נבון וסיימתם את תשלומי המשכנתא על הדירה – היא בבעלותכם המוחלטת. במצב כזה אתם יכולים להעמיד את הדירה מול לקיחת משכנתא שנייה במידה ואתם מעוניינים לפתוח עסק חדש. כדי לפתוח עסק חדש יש צורך גם כן בשירותי יעוץ כלכלי, ניהול פיננסי מקצועי ותוכנית עסקית. דירה שרכשתם מתחילת דרככם תוכל לשמש אתכם כדי להביא את ההון הנחוץ כדי להתחיל עסק חדש.

ניהול פיננסי, יזמים פרטיים ורכישת דירות

יזמים פרטיים רבים עוסקים ברכישת דירות לצורך השקעה והשכרה. בשנים האחרונות עלו מחירי הדירות באחוזים רבים ומי שרכש דירה לפני 7 שנים נהנה כיום מהכנסות יפות גם מהשכרת הדירות וגם אם ברצונו למכור אותן. שוק הנדל"ן בישראל הוא בדרך כלל במגמת עלייה מתמדת, כאשר יש תקופות בהן המחירים קופצים הרבה ובתקופות אחרות העלייה מתונה מאד, אבל המגמה היא תמיד של עלייה. יזמים רבים רוכשים דירות להשקעה כחלק מאקט של ניהול פיננסים, ויכולים לקבל גם הם הלוואות משכנתא נוחות לצורכי הרכישה.
מסתבר שרכישת דירה היא אחת ההשקעות הטובות ביותר גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך, אם התהליך נעשה לאחר יעוץ כלכלי מקצועי וניהול פיננסי יעיל. דירה היא גם בית אבל היא גם השקעה עסקית נבונה הנותנת פירות רבים.

03-3726075